Načítám...
  1. Zpět na úvod
  1. Titulní stránka
  2. Degustace

Degustace

_O8A22531.jpg

 

Nevíte si rady s výjimečným dárkem, firemním večírkem nebo si chcete posedět s přáteli u sklenky dobré whisky a nechat se vtáhnout do tajů Skotska? Tak jsme tu pro Vás.

Máte rádi whisky a zajímá vás u jednotlivého pití více než jen samotné pití alkoholu? Naše firma Vám zajistí degustaci přímo v místě vámi určeném nebo v prostorách našeho baru. Proškolení sommeliéři, stylově oblečení do tradičního skotského kiltu udělají z každé ochutnávky nezapomenutelný okamžik.

Pravidelné řízené ochutnávky pořádáme v prostorách našeho baru Whiskeria. Termíny plánovaných degustací naleznete na našich webových stránkách www.whiskeria.cz/degustace

 

ŘÍZENÁ OCHUTNÁVKA

Pořádáme pravidelné řízené ochutnávky pro veřejnost v našem baru v centru Prahy, Whiskeria baru v Jindřišské věži. Během degustace se dozvíte o výrobě whisky, historii palíren, rozdělení oblastí Skotska a samozřejmě ochutnáte vybrané vzorky whisky, ke kterým dostanete taktéž výklad. Ochutnávku můžete věnovat také jako dárek formou dárkového poukazu.

 

FIREMNÍ AKCE

Nevíte jak oživit firemní akci? Oslovte nás, rádi Vám zpracujeme nabídku šitou na míru. Zajistíme Vám degustaci řízenou i neřízenou, v místě vámi určeném nebo můžete využít našich prostor v centru Prahy.

Řízená ochutnávka probíhá pod vedením našeho proškoleného personálu, kdy se po celou dobu ochutnávky dozvídáte o výrobě whisky, historii palíren, rozdělení Skotska a také v průběhu ochutnáte vybrané vzorky.

Neřízená ochutnávka probíhá volnou formou, což znamená, že si účastníci akce mohou v jakémkoliv čase přijít whisky ochutnat, nechat si doporučit s výběrem.

 

V případě zájmu o nevšední zážitek ve formě degustace whisky nás neváhejte kontaktovat na info@e-whisky.cz.

 

 

 

Kamenné prodejny

Prodejna Brandýs

Brandýs nad Labem
-Stará Boleslav,
Martinovská 328/28
zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po - Pá: 09:00 - 17:30

tel: +420 739 255 588
e-mail: info@e-whisky.cz

Prodejna Praha

Jindřišská věž
Praha 1
Jindřišská ul. 2122/33
zobrazit na mapě

Otevírací doba:
Po - Pá: 10:00 - 18:00

tel: +420 603 963 812
e-mail: kavka@e-whisky.cz