Degustace whisky

Whiskeria bar Jindřišská věž Praha

Rezervujte si své místo na degustaci whisky v baru Whiskeria v Jindřišské věži.

 

BŘEZEN 2023

CESTA SKOTSKEM 13. března 2023 

Těšit se můžete na tyto vzorky:
 
Old Pulteney 12y 40%
Glengoyne 12y 43%
Tamdhu 12y 43%
Springbank 10y 46%
Smokehead 43%
 
 
Cena 590 Kč
(malé občerstvení v ceně)
 
 

 

EXKLUZIVNÍ DEGUSTACE  29. března 2023

 
 Těšit se můžete na tyto vzorky:
 
Old Pulteney 2006 Single Cask 50,2%
Benromach 15y 43%
Springbank Local Barley 10y 51,6%
Longrow Red Pinot Noir 15y 51,4%
Smokehead Sherry Blast 48%
 
(malé občerstvení v ceně)
Cena: 1.199 Kč
 
 
 
 
 
 

DEGUSTACE NA VAŠE PŘÁNÍ

Chcete uspořádat jedinečný firemní večírek, obdarovat krásným zážitkem nebo jen posedět s přáteli u sklenky dobré whisky a nechat se vtáhnout do tajů Skotska?

Jsme tu pro Vás!

Zajistíme degustaci přímo v místě Vámi určeném nebo v prostorách našeho baru Whiskeria v Jindřišské věži. Whisky velmi znalí sommeliéři, stylově oblečení do tradičního skotského kiltu, udělají z každé ochutnávky nevšední zážitek.

 

ŘÍZENÁ OCHUTNÁVKA

Pořádáme pravidelné řízené ochutnávky pro veřejnost v našem baru v centru Prahy, Whiskeria baru v Jindřišské věži. Během degustace se dozvíte o výrobě whisky, historii palíren, rozdělení oblastí Skotska a samozřejmě ochutnáte vybrané vzorky whisky, ke kterým dostanete taktéž výklad. Ochutnávku můžete věnovat také jako dárek formou dárkového poukazu.

FIREMNÍ AKCE

Nevíte jak oživit firemní akci? Oslovte nás, rádi Vám zpracujeme nabídku šitou na míru. Zajistíme Vám degustaci řízenou i neřízenou, v místě vámi určeném nebo můžete využít našich prostor v centru Prahy.

Řízená ochutnávka probíhá pod vedením našeho proškoleného personálu, kdy se po celou dobu ochutnávky dozvídáte o výrobě whisky, historii palíren, rozdělení Skotska a také v průběhu ochutnáte vybrané vzorky.

Neřízená ochutnávka probíhá volnou formou, což znamená, že si účastníci akce mohou v jakémkoliv čase přijít whisky ochutnat, nechat si doporučit s výběrem.

 

V případě zájmu o nevšední zážitek ve formě degustace whisky nás neváhejte kontaktovat na:

info@e-whisky.cz.