O nás

 FOUS SPIRITS s.r.o.

Společnost Fous s. r. o. byla založena v roce 1999 a její hlavní činností byl tehdy prodej střešních systémů na domy a další objekty. V této činnosti i nadále pokračujeme a řadíme se mezi renomované dodavatele, jejichž služeb pravidelně využívají stovky firem. Díky lásce ke kvalitní vytříbené skotské whisky jsme v průběhu let navázali spojení s výrobci tohoto kvalitního destilátu. V roce 2005 jsme se začali whisky dovážet a nabízet ji velkoobchodům i koncovým spotřebitelům.

Záměr prodávat kvalitní whisky se v praxi osvědčil, a tak jsme roku 2006 založili samostatnou společnost Fous Spirits s.r.o.

Mimo skotskou whisky nabízíme také: giny, rumy, likéry, koňaky, kvalitní francouzská vína a šampaňské.

Náš sortiment je zaměřen především na špičkovou kvalitu, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Jelikož destiláty sami dovážíme, disponujeme vždy dostatečnými skladovými zásobami. Whisky, likéry, koňaky i vína lze kdykoliv zakoupit přímo v našich prodejnách v Brandýse nad Labem a Praze nebo zaslat poštou na dobírku. 

Již jsme se zmínili o velkoobchodním prodeji lihovin. Pokud vás zajímá aktuální nabídka našeho skladu, neváhejte nás kontaktovat. Maloodběratelé mohou využít našich prodejen nebo si vybrat přímo prostřednictvím tohoto e-shopu. Pokud se vydáte do jednoho z našich kamenných obchodů, získáte navíc možnost ochutnat vybrané lihoviny zdarma, často i s odborným výkladem.

Věříme, že Vám alkoholické nápoje od nás budou vždy příjemným společníkem pro chvíle pohody a budete s radostí vychutnávat každý doušek v rodinném kruhu nebo s vašimi drahými přáteli. Nezapomeňte, že nás můžete kdykoliv kontaktovat nebo jednoduše poslat dotaz, týkající se našeho sortimentu.

 

Velkoobchod s lihovinami

Nabídněte svým zákazníkům něco výjimečného a dopřejte jim skvělý zážitek z vysoce kvalitních alkoholických nápojů. Veškeré druhy whisky a dalších nápojů dovážíme přímo z renomovaných palíren a od nezávislých plničů ze Skotska. Využijte příležitost nákupu přímo od výhradního dovozce skotské whisky, irské whiskey, rumů, ovocných destilátů, ginů, koňaků a francouzských vín.

Zastupujeme palírny: Springbank, Glengoyne, Old Pulteney, AnCnoc, Speyburn, Benromach, aj., dále společnosti Inverhouse - whisky Hankey Bannister, MacDuff - whisky Lauders, Ian Macleod whisky Smokehead a další.

Výhody nákupu u Fous Spirits. s.r.o.

Známe přání našich velkoodběratelů, a proto Vám poskytneme řadu výhod, které jistě oceníte. Vedle vysoké kvality odborně vybraných nápojů  u nás nákupem získáte:

Odborné proškolení Vašeho personálu zdarma; velkoobchodní prodej po kusech – není třeba kupovat celá balení; ochutnávka nabízených produktů dle individuální domluvy; dodání po Praze do 24 hodin, po celé ČR do 48 hodin; reklamní materiály pro restaurace a bary (skleničky, ledovník, stojánky, tácky, trička atp.); zajímavé slevy a prodej speciálních edic.

Neváhejte nás kontaktovat pro zjištění dalších podrobností – ochotně Vám vše sdělíme.

Rychlá expedice

Výhodou velkoobchodu s lihovinami Fous Spirits s.r.o. jsou bohaté skladové zásoby. V prodejnách v Brandýse nad Labem a Praze můžete nápoje nakoupit osobně a ihned odvézt. Velkoobchodní slevy jsou platné jen pro právnické a fyzické osoby vlastnící živnostenský list a nakoupené zboží je pro účel dalšího prodeje. Slevy jsou určeny individuálně na základě domluvy a možnostech odběru zboží.