O nás

 FOUS SPIRITS s.r.o.

Společnost Fous s. r. o. byla založena v roce 1999 a její hlavní činností byl tehdy prodej střešních systémů na domy a další objekty. V této činnosti i nadále pokračujeme a řadíme se mezi renomované dodavatele, jejichž služeb pravidelně využívají stovky firem. Díky lásce ke kvalitní vytříbené skotské whisky jsme v průběhu let navázali spojení s výrobci tohoto kvalitního destilátu. V roce 2005 jsme se začali whisky dovážet a nabízet ji velkoobchodům i koncovým spotřebitelům.

Záměr prodávat kvalitní whisky se v praxi osvědčil, a tak jsme roku 2006 založili samostatnou společnost Fous Spirits s.r.o.

Mimo skotskou whisky nabízíme také: giny, rumy, likéry, koňaky, kvalitní francouzská vína a šampaňské.

Náš sortiment je zaměřen především na špičkovou kvalitu, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Jelikož destiláty sami dovážíme, disponujeme vždy dostatečnými skladovými zásobami. Whisky, likéry, koňaky i vína lze kdykoliv zakoupit přímo v našich prodejnách v Brandýse nad Labem a Praze nebo zaslat poštou na dobírku. 

Již jsme se zmínili o velkoobchodním prodeji lihovin. Pokud vás zajímá aktuální nabídka našeho skladu, neváhejte nás kontaktovat. Maloodběratelé mohou využít našich prodejen nebo si vybrat přímo prostřednictvím tohoto e-shopu. Pokud se vydáte do jednoho z našich kamenných obchodů, získáte navíc možnost ochutnat vybrané lihoviny zdarma, často i s odborným výkladem.

Věříme, že Vám alkoholické nápoje od nás budou vždy příjemným společníkem pro chvíle pohody a budete s radostí vychutnávat každý doušek v rodinném kruhu nebo s vašimi drahými přáteli. Nezapomeňte, že nás můžete kdykoliv kontaktovat nebo jednoduše poslat dotaz, týkající se našeho sortimentu.

 

Velkoobchod s lihovinami

Nabídněte svým zákazníkům něco výjimečného a dopřejte jim skvělý zážitek z vysoce kvalitních alkoholických nápojů. Veškeré druhy whisky a dalších nápojů dovážíme přímo z renomovaných palíren a od nezávislých plničů ze Skotska. Využijte příležitost nákupu přímo od výhradního dovozce skotské whisky, irské whiskey, rumů, ovocných destilátů, ginů, koňaků a francouzských vín.

Zastupujeme palírny: Springbank, Glengoyne, Old Pulteney, AnCnoc, Speyburn, Benromach, aj., dále společnosti Inverhouse - whisky Hankey Bannister, MacDuff - whisky Lauders, Ian Macleod whisky Smokehead a další.

Výhody nákupu u Fous Spirits. s.r.o.

Známe přání našich velkoodběratelů, a proto Vám poskytneme řadu výhod, které jistě oceníte. Vedle vysoké kvality odborně vybraných nápojů  u nás nákupem získáte:

Odborné proškolení Vašeho personálu zdarma; velkoobchodní prodej po kusech – není třeba kupovat celá balení; ochutnávka nabízených produktů dle individuální domluvy; dodání po Praze do 24 hodin, po celé ČR do 48 hodin; reklamní materiály pro restaurace a bary (skleničky, ledovník, stojánky, tácky, trička atp.); zajímavé slevy a prodej speciálních edic.

Neváhejte nás kontaktovat pro zjištění dalších podrobností – ochotně Vám vše sdělíme.

Rychlá expedice

Výhodou velkoobchodu s lihovinami Fous Spirits s.r.o. jsou bohaté skladové zásoby. V prodejnách v Brandýse nad Labem a Praze můžete nápoje nakoupit osobně a ihned odvézt. Velkoobchodní slevy jsou platné jen pro právnické a fyzické osoby vlastnící živnostenský list a nakoupené zboží je pro účel dalšího prodeje. Slevy jsou určeny individuálně na základě domluvy a možnostech odběru zboží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení