Phraya Gold Rum 0,7l 40%

Značka: Inver House
1 390 Kč
Skladem (3 ks)

Phraya je vynikající rum pocházející z Thajska, má intenzivní tóny čokolády s náznaky kokosu a dubu

. 0,7l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domov Phraya rumu se nachází v provincii Nakhom Pathom, obyčejně považován za místo prvního města v Thajsku. Bohatý zdroj cukrové třtiny, lákavý roh jihovýchodní Asie také poskytuje ideální prostředí pro prastaré řemeslo výroby rumu.

Phraya rum přivedli k životu pomocí starodávné, náročné normy a odvozuje svou inspiraci z klasických asijských prvků jako jsou: oheň, země, vzduch a voda, považovaných v průběhu věků jako podstatu stvoření. Každý prvek hraje svou roli při vzniku vynikajícího, hluboce zrajícího rumu a jejich vliv se projevuje ve výrazném designu každé láhve.

Prestiž nachází v názvu majestátní řeky Chao Phraya, která protéká centrem hlavního města Bangkok v Thajsku, a je známá jako řeka králů.

Thajský míchaný rum, má krásnou světle zlatou barvu. Má intenzivní tóny čokolády s náznaky kokosu, možná trochu pražené oříšky. Krásné plné tělo, s lehkými tóny sušených třešní, tabáku a vanilky. Velice působivé. Phraya zraje v dubových sudech. Pro zrání se používá jedinečná technika hlubokého zrání speciálně vyvinutá pro tropické klima v oblasti jihovýchodní Asie.

Základem tohoto procesu je uskladnění sudů ve skladech blízko vodní hladině nad chladnými lagunami, díky tomu účinně zpomaluje proces stárnutí a předává více složek ze sudu do rumu, po dobu 7 až 12 let. Poté jsou vybírány nejlepší sudy pro míchání a konečné fáze. Výsledkem je rum s nepřekonatelnou kvalitou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Druh: Rum
Země původu: Thajsko
Stáří: Bez udání
Objem: 700 ml
Obsah alkoholu: 40%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: